Зміни в структурі СК «Остра»

Шановні партнери, клієнти та колеги!

 

Повідомляємо вам про те, що нашими акціонерами і учасниками страхової компанії було прийнято рішення провести об'єднання двох компаній - СК «ОСТРА» і СК «ЕКСПО Страхування», що сприятиме подальшому розширенню та розвитку в наданні страхових послуг. Необхідність своєчасної адаптації роботи компанії до умов, які відбуваються в розвитку страхового ринку в нашій країні і норм українського законодавства, що змінилися останнім часом, вимагає прийняття такого рішення.

 

Незважаючи на зміни в організаційній структурі, СК «Остра» продовжує виконувати свої зобов'язання за діючими договорами до повного закінчення терміну їх дії. Також ми подбали про те, щоб в результаті об'єднання були враховані інтереси всіх учасників нашого бізнесу: клієнтів компанії, акціонерів і співробітників.

 

З огляду на ситуацію, яка складається, ми бачимо раціональність в прийнятому рішенні, що дозволить забезпечувати здорову конкуренцію на страховому ринку, а нашим клієнтам отримувати більш якісні послуги.

 

Об'єднана компанія СК «ЕКСПО Страхування»  (https://exposk.com.ua/) готова надавати корпоративним і приватним клієнтам широкий спектр якісних страхових послуг та обслуговування на гідному рівні.

 

Ми вдячні всім клієнтам за те, що ви з нами і сподіваємося на подальше продовження співпраці!