СК "Остра" продовжує працювати

Шановні клієнти та партнери!

Доводимо до вашого відома, що 27 серпня Національним Банком України видано припис з призупиненням дій ліцензій на адресу СК «Остра» про усунення порушень з терміном виконання до 1 листопада 2021 року.

Незважаючи на цю обставину, Страхова Компанія "Остра" продовжує роботу по виконанню всіх взятих на себе зобов'язань. Скарг на компанію з боку клієнтів ніяких немає. Дана ситуація є результатом взятого курсу НБУ на укрупнення страхового бізнесу і скорочення кількості страхових компаній в Україні.

Акціонери Страхової Компанії просять не відчувати тривогу щодо даного рішення і опублікованої інформації з боку регулятора. На даний момент ми активно ведемо роботу і прикладаємо всі зусилля для відновлення повноцінної діяльності, а також усунення зауважень у встановлені терміни. На підтвердження цього незадовго до опублікованого рішення акціонерами нашої компанії були подані документи, що підтверджують виконання дій для виправлення ситуації, що склалася.

Компанія і далі продовжить виконувати зобов'язання перед клієнтами, а повноцінна робота обов'язково буде відновлена, адже в цьому році 30 років як СК "Остра" працює на страховому ринку України.