Добровільне страхування від-ті - приватних виконавців - ПРОПОЗИЦІЯ

ДОБРОВІЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПРИВАТНОГО ВИКОНАВЦЯ

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «ОСТРА» пропонує укласти договір добровільного страхування цивільно-правової відповідальності приватного виконавця.

(Ліцензія на право провадження страхової діяльності у формі добровільного страхування відповідальності перед третіми особами (крім цивільної відповідальності власників наземного транспорту, відповідальності власників повітряного транспорту, відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника АВ № 528626)

Вартість страхування відповідальності приватних виконавців

Вартість полісу страхування приватних виконавців – від 1000,00 грн.

Залежить від обраної страхової суми, ліміту на один страховий випадок, франшизи тощо.

Термін дії полісу - 1 рік.

Предмет договору страхування

Майнові інтереси, що не суперечать закону та пов`язані з відшкодуванням шкоди, заподіяної третім особам внаслідок неумисних дій або помилки Страхувальника у зв’язку із здійсненням діяльності приватного виконавця. Навмисні дії приватного виконавця, в тому числі незаконні дії приватного виконавця не покриваються Договором страхування.

Страхові ризики

Страховий випадок

Вчинення неумисних дій або помилки страхувальника (приватного виконавця)

Страховим випадком є подія, з настанням якої виникає обов’язок страховика здійснити страхову виплату. Заявлена подія визнається страховим випадком за одночасної наявності наступних умов:

-          подія мала місце протягом строку дії договору;

-          наявний причинно-наслідковий зв’язок між здійсненням страхувальником діяльності приватного виконавця і заподіянням шкоди третій особі;

-          вимога (претензія) третьої особи про відшкодування заподіяної страхувальником шкоди була заявлена в письмовій формі протягом строку дії договору;

-          факт заподіяння шкоди третій особі є обґрунтованим і доведеним належними доказами.

Страхові суми (ліміти відповідальності)

Мінімальний розмір страхової суми має становити 10 (десять) % загальної суми стягнення за виконавчими документами, що перебувають на виконанні у приватного виконавця протягом року, але не менше 1 000 (однієї тисячі) мінімальних розмірів заробітної плати станом на початок відповідного календарного року (3 723 000 грн). Протягом перших трьох років зайняття діяльністю приватного виконавця мінімальний розмір страхової суми за договором страхування цивільно-правової відповідальності приватного виконавця не може бути меншим загальної суми стягнення за виконавчими документами, що перебувають на виконанні у приватного виконавця протягом року, але не менше 1 тисячі мінімальних розмірів заробітної плати станом на початок відповідного календарного року.

 

 

 

 

Як  укласти договір страхування?

Для укладання договору страхування приватних виконавців необхідно:

-          Заповнити заяву на страхування та надіслати її на e-mail car@ostra.com.ua

-          звернутися за тел.: (048) 722-38-87

-          контактна особа – Гусєва Оксана

Для укладання договору страхування приватних виконавців необхідно надати такі документи:

-          паспорт;

-          ідентифікаційний номер;

-          посвідчення про право на здійснення діяльності приватного виконавця

Приватний виконавець відповідно до вимог статті 24 прийнятого Верховною Радою України 2 червня 2016 року Закону України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів», зобов’язаний до початку здійснення діяльності застрахувати свою цивільно-правову відповідальність перед третіми особами.

 

УМОВИ СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПРИВАТНИХ ВИКОНАВЦІВ В ПРАТ «СК «ОСТРА»

№ п/п

Вартість договору на рік, грн.

Ліміт виплати за одним страховим випадком, грн.

Франшиза, %

1

12.000,00

100 000,00

0

2

7446,00

50 000,00

0

3

3750,00

35 000,00

1

4

2000,00

20 000,00

1

5

1000,00

5 000,00

1

 

Страхування в СК «ОСТРА» ми забезпечимо Вам спокій!

Страхове акціонерне товариство «ОСТРА» - одна з перших страхових компаній України. Основана в 1990 році (28 років на ринку страхових послуг) на базі Регіонального представництва страхової компанії «ИНГОССТРАХ» в Україні. Компанія  здійснює свою діяльність через мережу філій і представництв на території України.

 

Нашій компанії довірили страховий захист такі відомі організації, як: порти України, експедиторські, стивідорні, автотранспортні компанії, судновласники, банки, туристичні компанії та інші.

 

Ми знаходимося за адресою :

Україна, Одеська обл.

м. Одеса. вул. Пушкінська, 13

тел: (048)724-68-30

факс: (048)724-38-41