Страхування медичних витрат

Страхування медичних витрат громадян, що виїжджають за кордон

Страхування медичних витрат - це компенсація медичних витрат, які можуть виникнути в закордонній поїздці внаслідок раптового захворювання або нещасного випадку.
З метою створення умов, які б гарантували відшкодування громадянинові України витрат, пов'язаних з надзвичайними обставинами під час його перебування за кордоном, згідно зі статтею 9 Закону України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України", передбачено, що громадянин України повинен бути застрахований.

Як здійснюється обслуговування Застрахованих осіб ?
Страхова компанія забезпечує обслуговування Застрахованих осіб за допомогою спеціалізованої організації - Асистуючої компанії , яка здійснює організацію надання медичної допомоги за кордоном на підставі договорів з провідними медичними установами світу, має багатоканальну телефонну лінію зв'язку, в тому числі безкоштовну телефонну лінію
Для Вас працюють висококваліфіковані лікарі - координатори, які в будь-який час, незалежно від Вашого місцезнаходження, нададуть Вам необхідну консультацію , організують виїзд швидкої допомоги, виклик лікаря, госпіталізацію та інші види медичних послуг.

Програма страхування Страхова сума Франшиза Тариф на добу, грн
1

Программа А

Оплата медичних витрат за необхідне медичне обстеження, візит лікаря, амбулаторне та стаціонарне лікування. Транспортування до медичного закладу і репатріація у випадку гострого захворювання. Репатріація на випадок смерті. Невідкладна стоматологічна допомога на суму до 150 USD

від 5 000 USD до 75 000 USD (або в ЕВРО) (для Італії Unlimited)  Нема  від 0,18 у.е. до 0,40 у.е. на добу
2 Программа В
Сервіс, вказаний в програмі "А ", а також додаткові послуги: Візит третьої особи у випадку перебування в лікарні більше 10 днів. Дострокове повернення в разі смерті найближчих родичів ( чоловіка, дружини, дітей і батьків )
 10 000 USD до 75 000 USD (або в ЕВРО) (для Італії Unlimited)  Нема від 0,33 у.е. до 0,51 у.е.. на добу
3 Программа С
Сервіс, вказаний в програмі "В ", додаткові послуги: Надання можливості зв'язку з адвокатом ( без оплати його послуг ) Надання допомоги щодо захисту прав Застрахованої особи, якщо нещасний випадок стався з вини третьої особи, сервісна допомога в разі втрати багажу; передача термінових повідомлень, пов'язаних зі страховим випадком надання допомоги на суму 200 USD при втраті документів.
від 10 000 USD до 75 000 USD (або в ЕВРО) (для Італії Unlimited) Нема від 0,53 у.е. до 0,79 у.е.. на добу
4 Программа D
Сервіс, вказаний в програмі "С ", додаткові послуги: Забезпечення допомоги при поломці власного транспорту і хвороби водія; Організація доставки всіх пасажирів до місця призначення в країні перебування. Надання і оплата послуг іншого водія. 
від 10 000 USD до 75 000 USD (або в ЕВРО) (для Італії Unlimited) Нема від 0,69 у.е. до 1,06 у.е. на добу

Асистуючою компанією є Coris International - Assistance Service Network Helping People, Міжнародний лідер в області послуг з асистансу та в області страхування виїжджаючих за кордон.

Наші переваги:
• Турист , купуючи поліс міжнародного страхування , при настанні страхового випадку, отримує медичне обслуговування безкоштовно. Всі питання пов'язані з медичними витратами бере на себе асистуюча компанія Coris International
• Невисока вартість страхового поліса.
• Нульова франшиза ( частина збитків , яка невідшкодовується ).
• Знижки для груп.
• Акредитація у всіх Посольствах Європейського Союзу.

(095) 289 90 40 , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Правила СТРАХУВАННЯ

Заява на Страхування