Добровільне страхування відповідальності транспортних операторів

ДОБРОВІЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТРАНСПОРТНИХ ОПЕРАТОРІВ (АВТОПЕРЕВІЗНИК /ЕКСПЕДИТОР)

СК «Остра» здійснює добровільне страхування відповідальності транспортних операторів (автоперевізника/експедитора) на підставі Ліцензії АВ №528627, яка видана Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України, строк дії з 07.04.2010 р. безстроковий та Правил добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (включаючи відповідальність перевізника).
Предметом Договору є майнові інтереси Страхувальника, що не суперечать закону, пов'язані з його обов’язком відшкодувати заподіяну шкоду життю, здоров'ю, майну третіх осіб під час експлуатації наземного транспортного засобу.
Страхування відповідальності спрямоване на захист майнових інтересів перевізників/транспортних операторів у разі заподіяння шкоди вантажу, життю, здоров'ю або майну третіх осіб у процесі здійснення вантажоперевезень або експедиторської діяльності.

Для експедиторів і перевізників стандартний обсяг покриття включає:
- Страхування відповідальності за фізичне пошкодження або втрату вантажу при перевезенні;
- Страхування відповідальності за наслідки помилок або упущень;
- Страхування відповідальності за штрафи та мита;
- Страхування відповідальності перед третіми особами за нанесення ним шкоди самим вантажем;
- Витрати.

Страхова сума / ліміт відповідальності / визначається угодою сторін у вигляді сукупного ліміту відповідальності по всіх страхових випадках за весь страховий період. Страхові тарифи встановлюються в індивідуальному порядку залежно від роду діяльності Страхувальника, а також від умов, на яких укладається договір страхування. На вартість страхування можуть вплинути обсяги перевезень, кількість транспортних засобів, задіяних в транспортуванні; обрані ризики; ліміт відповідальності; особливості перевезених вантажів, і т.д. Страховий тариф становить від 0,5% - до 2,0% від ліміту відповідальності.


Правила СТРАХУВАННЯ

Заява на Страхування